Prosinec 2007

Avril v OHROŽENÍ ???

31. prosince 2007 v 12:58
No co to??? Avril že se kámoší s Paris ??? ... no to je divné , vždyt se dříve nesnášeli !!!Taky vám to vrtá hlavou ? ... kámošení Avril s Paris by mohlo mít zlé následky :-(
Nedávno tyto dvě celebrity vyrazili s polu do nočních ulic Los Angels a to nedávno byli ještě RIVALKY.Jestě nedávno Avril o Paris říkala že nemůže vystát lidi ktěří pro svou slávu neudělají nic ... a ted spolu vyrazili na jednu párty.
Je to divné, vždyt Avril je pravim opakem Paris.Avrilka nedělá žádné skandáli , tarpné fotky a ani nic podobného.A navíc je vdaná(Avil Lavigne + Derick Whibley ♥♥♥LÁSKA SVĚTOVÁ♥♥♥).A navíc je Deryck jeden z bývalích milenců Paris , ale když poznal April řekl : ''Avril je tak milá a je mi s ní dobře''
... A co ted !!!Deryck je chudák nemocný ,má něco s páteří a tak se o něj musí Avril starat ... no jo ale ona chodí pařit s Paris!!!
I fanoušci jsou znechucený co se s Avril stalo , změnila se . A tak jí varují a bojí se o ni !!!:-(
Jak tohle dopadne??? Nenechá se Avril ovlivnit Paris ??? Vyslechne varování ??? Tak to jen můžeme doufat že se z Avril nestane taková nafoukaná nána jako Paris Hilton.

Pár mp-3 od Avril

30. prosince 2007 v 14:49
Pro stažení mp3 zvolte "ULOŽIT CÍL JAKO" =o)